جدیدترین مدل های سینمای خانگی در فروشگاه هالکو
جدیدترین مدل های سینمای خانگی در فروشگاه هالکو
هیجان استادیوم فوتبال در خانه شماسونی با پس زدن موانع,سطح متفاوتی از سرگرمی را برایتان ممکن می سازد,بنابراین دیگر منزل شما مانند سابق نخواهد بود. ترکیب بی نقص تلویزیون سه بعدی براویاو پیشرفته ترین سیستم سینمای خانگی بلو_ری سه بعدی سونی,بهترین فیلم های سینمایی,موسیقی و رسانه های دیجیتال روز را برایتان به ارمغان می آورد. با تصویر سه بعدی و صدای فراگیر سه بعدی,معنای مهیج را تجربه کنید. از فناوری صوتی با قابلیت تنظیم خودکار متناسب با فضای داخل منزلتان لذت ببرید و این لذت شنیداری را با سایر افراد خانه به اشتراک بگذارید. به لطف وجود شبکه گسترده و دسترسی به اینترنت حیطه سرگرمی های خود را وسعت ببخشید.
امکان راه اندازی و کنترل آسان و بی دردسر سیستم از دیگر ویژگی هایی است که می توان به آن اشاره کرد. با سیستم سینمای خانگی بلو-ری سه بعدی سونی,نمایش
سینمایی را در منزل تان تجربه کنید.


حالت فوتبال

حالت فوتبال برای بازآفرینی شور و هیجان استادیوم با صدای پیرامون آن طراحی شده است. این حالت با بهره گیری از اطلاعات صوتی به دست آمده از یک استادیوم فوتبال در برزیل,تجربه صوتی شما را بهتر می کند. ویژگی Narration Off به شما امکان می دهد با حذف صدای گزارشگر, صرفآ به صدای مسابق گوش دهید به گونه ای که گویی خودتان در استادیوم حضور دارید.