فروشگاه و نمایشگاه مرکزی هالکو - نماینده رسمی محصولات سونی

فروشگاه و نمایشگاه مرکزی سونی هالکو نماینده رسمی محصولات سونی، با بیش از نیم قرن سابقه، یکی از اولین و بزرگترین مراکز پیشرو در امر عرضه محصولات این برند جهانی برای بازارهای عادی و حرفه ای می باشد. این فروشگاه با متراژ 1500متر در محیطی زیبا به همراه مرکز تعمیرات مجهز در ایران به ارائه خدمات پس از فروش با نام هالکو به مشتریان می پردازد.

فروشگاه و نمایشگاه سونی هالکو در سال 1374با اعمال تغییرات در سیستم ارائه خدمات، تحول نوینی را در سیستم خود ایجاد نمود. پس از آن این مجموعه در سه بخش اصلی محصولات خانگی سونی٬ محصولات حرفه ای سونی و خدمات پس از فروش فعالیت خود را آغاز نمود و در طی سالها فعالیت خود٬ به همکاری با نهادهای دولتی و غیر دولتی به عنوان مرکز معتبر فروش و ارائه خدمات صوتی و تصویری، پرداخته است؛ که از پروژه های موفق این نمایندگی٬ میتوان به تامین تجهیزات نهاد ریاست جمهوری توسط نماینده رسمی محصولات سونی اشاره داشت.

مهمترین و اصلی ترین وجه تمایز مرکز سونی هالکو، نماینده رسمی محصولات سونی، از سایر مراکز، جدیدترین و به روزترین محصولات سونی (بیش از 120نوع محصول) و مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش است؛ که حاصل تلاش های این مرکز، کسب عنوان نماینده برتر و اخذ تقدیرنامه از شرکت بازرگانی ایران در 5 دوره متوالی می باشد.